Coraz częściej do przemocy fizycznej i kradzieży rzeczy dochodzi na terenie szkolnym – wynika z licznych raportów i doniesień medialnych.
Specjalizujemy się w sprzedaży innowacyjnych systemów monitoringu, które zabezpieczą zarówno publiczne jak i prywatne instytucje. Nasze systemy zapewniają bezpieczeństwo i ochronę uczniom zarówno tym starszym, jak i najmłodszym.

Pomożemy w stworzeniu idealnego monitoringu dla Twojej placówki opiekuńczo-wychowawczej.

Niezależnie od rozmiaru obiektu firma PMAKE zaproponuje rozwiązanie pozwalające na jego skuteczne monitorowanie. Posiadamy w swojej ofercie niezawodne systemy monitoringu gwarantujące bezpieczeństwo osób i mienia. Pomożemy dobrać systemy monitoringu w najwyższych standardach w atrakcyjnej ofercie dla przedszkoli, szkół i żłobków.

Opieka przedszkola

Bezpieczeństwo dzieci jest głównym priorytetem nas wszystkich. Placówki opieki nad najmłodszymi powinny zostać wyposażone w rozwiązania zabezpieczające, które skutecznie uchronią przed wkroczeniem na teren przedszkola osób niepowołanych. Mogą również pozwolić rodzicom na obserwację w ciągu dnia, jak bawi się i spędza czas w przedszkolu ich dziecko. Nasz system monitoringu pomaga w ochronie zarówno terenu przed obiektem, jak i na obszarze placówki.

Szkoła podstawowa / gimnazjum

Monitoring w szkołach powinien obejmować korytarze, klasy, schody oraz miejsca, do których uczeń nie powinien mieć dostępu. Obserwacja wyżej wymienionych obszarów ochrania placówkę przed aktami wandalizmu. System monitoringu w naszej ofercie chroni uczniów w czasie zajęć, natomiast po godzinach nauki pomaga w całodobowej kontroli budynku.

Szkolnictwo wyższe

Wielokondygnacyjne budynki uczelni wymagają użycia zaawansowanej technologii do zabezpieczenia i ochrony studentów, nauczycieli oraz osób odwiedzających. Systemy kamer, które oferujemy w sprzedaży, gwarantują całodobowe nadzorowanie najbardziej uczęszczanych miejsc na terenie budynku m.in. korytarzy, bufetu, parkingu, sal wykładowych i innych części wymagających monitorowania. W ofercie posiadamy również rozwiązania systemów kontroli dostępu, które przeznaczone są do ochrony wybranych miejsc przed dostępem osób nieupoważnionych.