Oferujemy Państwu montaż i instalację domofonów analogowych, cyfrowych oraz videodomofonów a także modernizację, rozbudowę lub wymianę istniejących instalacji na systemy nowsze.

Wybór domofonu odpowiedniego do danego typu budynku ustalamy zawsze wspólnie z klientem biorąc pod uwagę jego wymagania oraz potrzeby. Na instalację najlepiej zdecydować się na etapie budowy, ponieważ daje to nam największe możliwości wyboru układu instalacji. Podejmujemy się montażu instalacji wraz z zakupem sprzętu i materiałów ustalonych wcześniej z klientem, bądź z materiałem zakupionym przez klienta. Koszt usługi zależy od wyżej wymienionych czynników. W naszych realizacjach używamy sprawdzonych urządzeń czołowych producentów sprzętu

Instalacje domofonowe montujemy we wszystkich typach budownictwa.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz umowę na stałą konserwację. Gwarantujemy najwyższą jakość, solidność i terminowość naszych prac.

KONSERWACJA

Domofon jak każde urządzenie techniczne, często używane wymaga dodatkowej uwagi. Chodzi tu głównie o domofony zamontowane w budynkach wielorodzinnych gdzie ciągłe użytkowanie powoduje szybsze zużycie. Umowa zawarta z naszą firmą będzie gwarantowała, że instalacja domofonowa będzie cały czas sprawna, a pojawiające się ewentualne usterki będą na bieżąco usuwane. Konserwacja domofonów obejmuje całą instalacje domofonową tj.:

-naprawa usterek kasety zewnętrznej.
-naprawa unifonów w lokalach
-naprawa central i innych modułów domofonowych.
-naprawa wzmacniaczy i urządzeń zasilających.
-regulacja i naprawa elektrozaczepów, wkładek oraz zamków.
-naprawa okablowania.

Cena jednostkowa od lokalu ustalana jest na podstawie złożoności instalacji, jej stanu technicznego oraz ilości lokatorów.

Zapraszamy to kontaktu w celu ustalenia terminu przyjazdu montera.