Zwiększająca się ilość pojazdów niesie za sobą odwieczny problem ze znalezieniem miejsca na parkingu. Zatłoczone parkingu stają się często scenerią drobnych stłuczek i wynikających z nich sporów związanych z odpowiedzialnością za ich skutki. Oprócz kłopotu z przestrzenią rośnie również liczba kradzieży w miejscach niestrzeżonych. Nasz system monitoringu pomaga w zabezpieczeniu i ochronie terenu parkingu.

Złodzieje pojazdów

Wielu złodziei postrzega parking jako swoistego rodzaju kopalnię złota. Setki parkujących samochodów, a w nich pozostawione torebki, radia samochodowe, nawigacje GPS czy bagaże – to łakomy kąsek dla rabusia. System monitoringu może skutecznie odstraszyć potencjalnego złodzieja przed włamaniem. Kamery w naszym asortymencie pomogą również w odnalezieniu sprawcy, który dopuści się kradzieży wózków, krzeseł, stolików itp. przedmiotów znajdujących się na terenie parkingu sklepu.

Zwiększone bezpieczeństwo publiczne

Widok zainstalowanego na parkingu systemu kamer podnosi poczucie bezpieczeństwa u klientów odwiedzających sklep. Klient ze spokojem i ufnością może załatwiać swoje sprawy w sklepie, z korzyścią dla przedsiębiorstwa świadczącego usługę.